sadsad x
asdasd

Hollywood Parçalı Kanvas Tablo 2

Fiyat
:
524,00 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Resimler
 • Tablolar isteğe bağlı özel ebatlarda üretilebilmektedir.  Özel ebat talepleriniz için lütfen bizimle iletişim kurun. (507 245 0154)

  Detaylı bilgi için sayfa devamındaki katalog metnini inceleyebilirsiniz. Tercih ettiğiniz ürünler çeşitli ebatlardaki formlara göre ve parçalı tablo olarak tasarlanabilmektedir. Ayrıca tercih ettiğiniz tabloları çevçeveli şekilde sipariş verebilirsiniz. Bu işlemler için bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir.

  En çok talep edilen boyutlarla ilgili örnek tablo resimleri:

  Garanti Bilgisi
  :
  2 yıl
  Teslimat Bilgisi
  :
  3 iş günü içinde kargo edilir.

kargo2020.jpg (21 KB)

 

Kanvas Tablo Formlarımız

Kanvas Tablolarımız tercih edilen resme göre farklı ebatlardaki formlardan meydana gelebilmektedir. En sık kullanılan ebat formları aşağıda örnekle gösterilmiştir. Ayrıca yine örnekte görüldüğü gibi tercih edilen tablo farklı bir formda da tasarlanabilir. Bu tabloyu aşağıda ki formlardan birisine uyarlanarak hazırlanmasını isterseniz iletişim sayfamız aracılığıyla bize ulaşarak siparişinizi özelleştirebilirsiniz.

 

 

Parçalı Tablo Seçenekleri

 

Dekoratif olarak daha zengin ve çekici bir sunum sağlayarak göze hitap eden parçalı tablo örneklerimiz. Aşağıdaki örnekler parçalı tablolar kategorisinde ki temel formlarımızdır. Her parçalı tabloya ait parça eşiyle yan yana geldiğinde  görüntüde herhangi bir kayma ya da bozulma olmaz. Bu tabloyu aşağıda ki formlardan birisine uyarlanarak hazırlanmasını isterseniz iletişim sayfamız aracılığıyla bize ulaşarak siparişinizi özelleştirebilirsiniz.

 

 

Kendi Tablonuzu Tasarlayın!

Firmamız aynı zamanda isteğe dayalı kişisel görüntüleri de istenilen formlarda ve ebatlarda Kanvas Tabloya dönüştürebilmektedir. Kendi tercih ettiğiniz herhangi bir fotoğrafı bize e-mail aracılığıyla göndererek istediğiniz ebatlarda ve formda kanvas tablo olarak alabilirsiniz.

 

 

Çerçeveli Tablo Seçenekleri

Tercih ettiğiniz tabloları onlarca dekoratif çeşit ve renklerde ki çerçeve modellerimizden birisiyle birlikte çerçeveli olarak  sipariş verebilirsiniz. Özel çerçeve talepleriniz ve daha fazla çerçeve modeli için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

 

 

Tasarım ve Hizmet Kalitesi

Kanvas Tablo ve Çerçeve hizmetinde 25 yıl! Firmamız alanında deneyimli iş arkadaşları ile Kadıköy’deki atölyesinde siparişlerinizin üretimini en iyi olanaklarda yapmaktadır. Atölyemizde birinci sınıf malzeme ve sistemlerle yaptığımız tablolar sağlık ve hijyen açısından hiçbir tehlike barındırmadığı gibi uzun yıllar dayanıklılık göstermektedir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.