r -->
Kargo ve Sevkiyat

- Siparişleriniz, banka ya da kapıda ödeme onayı alındıktan sonra 2 iş günü (Pazartesi-Cumartesi) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin kargo firmasına uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

- Satın almış olduğunuz ürünler özel olarak ambalajlanıp herhangi hasar ya da deformasyona karşı korunmaktadır. Lütfen kargo personelinden ürününüzü teslim alırken gerekli kontrolleri sağlayınız. Herhangi bir problemle karşılaştığınız taktirde personelden tutanak hazırlamasını talep ediniz.

- Anlaşmalı kargo firmamız UPS kargo firması olup, 50 TL üzerinde ki alışverişleriniz için kargo ücretsizdir.

- Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. (1-3 İş günü, adetli alışverişlerde 4-6 iş günü) Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

- Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

- Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından ritmocanvas garantisi ile size teslim edilecektir.

- Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

- Ritmo Canvas on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

- Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

- Kargo Sevkiyatınız başlatıldıktan sonra siparişiniz hesaplanan sürede adresinize ulaşmadıysa lütfen UPS kargo bölge müdürlüğü ya da firmamızla irtibate geçin. Adres ve telefon bilgilerimize İletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.

Şehirlere göre kargo tahmini kargo tesliman sürelerimiz grafiksel olarak aşağıda gösterilmiştir :T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.