sadsad x
asdasd
Hakkımızda
Ritmo Canvas

1992 yılında kurulan firmamız (ritmocanvas) Türkiye'nin ilk canvas tablo mağazaları arasında yer almıştır. Görsel arşivinde binlerce resim ve fotoğraf seçeneğiyle yılların tecrübesi ile resim, çerçeve ve canvas (tuval) tablo üzerine baskı yaparak Kadıköy, Akmar Pasajında hizmet vermektedir. Firmamızın uzun yıllara dayanan iş birikimi ve deneyimiyle "ritmocanvas.com" sitesi altında online satış mağazamızda birikimlerimiz ve tecrübemizle yayına girmiştir. Ritmo Canvas'ı daha yakından tanımak için Akmar pasajında bulunan mağazamızı ziyaret edebilir keyifli bir ortamda müziklerimizi dinleyerek mağazamızı gezebilirsiniz.

Firmamıza bağlı mağazamız, İzmir Narlıdere'de hafta içi ve cumartesi günleri 09:30-20:00 saatleri arasında Pazar günü 12:00-20:00 saatleri arasında satış ve sunum hizmeti vermektedir. Online mağazamız, anlık sipariş sistemiyle 7/24 aktif olarak hizmet vermekte, siparişinizin sisteme düşmesiyle ödeme onayını müteakiben 1-3 saat içinde işleme alınmaktadır. Firmamızdan satın aldığınız tüm ürünler Ritmo Canvas firmasına ait çalışma atölyemizde firmamız personelleri tarafından bizzat üretilmektedir.


Alış verişinizin her aşamasında, kendinizi güvende hissedebilmeniz için en çok merak edilen konuları ve sıkça sorulan soruları size yardımcı olabilmek amacıyla aşağıda listeledik.

Farklı sorularınız için, iletişim formunu kullanabilirsiniz...


Genel Bilgiler

Firmamız bireysel-kurumsal olarak çalışmaktadır. Toplu alım ve projeleriniz için firmamıza iletişim sayfası aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Toplu alışverişlerde kurumlarımızla ortak çalışma gerçekleştirerek destek sağlamaktayız.

Firmamız kredi kartı ödeme sistemi 256 bit şifreleme ve SSL sertifikasına sahiptir. Ödeme esnasında kişisel bilgileriniz %100 güvende olmakla birlikte kart bilgileriniz sistemimiz aracılığıyla bankanıza yönlendirilmektedir. Ritmo Canvas online satış sitesinin kişisel (özel) bilgilerinize ulaşamayacağı gibi ödeme takibi ve ürün siparişiniz dışında hiçbir bilgiyi kayıt altında tutmaz.

Ürünleriniz sipariş sürecinde ödeme onayını müteakiben 2 iş günü içerisinde anlaşmalı olduğu UPS kargo şubesine, özel olarak paketlendikten sonra tarafınıza kargo yapılması için teslim edilmektedir. Ürünlerimiz üretimden sonra gerekli kalite kontrolleri sağlanmakta ve kargo firmasına eksiksiz ve hatasız olarak teslim edilmektedir. Kargo firmasından ürününüzü teslim alırken kontrol etmenizi, herhangi bir sorunla karşılaştığınızda firma sorumlusuna tutanak tutturmayı unutmayınız.

Sitemize üyelik ücretsizdir, kişisel bilgileriniz başka bir üye ya da ziyaretçiler tarafından görülmez. Üye olurken siparişlerinizin doğrulanması için zorunlu bilgilerin doğru girilmesi gerekmektedir. Üyelerimiz ile firmamız Sanal Ortamda Mesafeli Satış Sözleşmesi ne tabidir. Tüketici kanununun 4077 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki kanun kurallarına uymaktayız.

Ürün siparişlerinizi onayladıktan sonra 6 saat süre içinde firmamıza iletişim kanalıyla bilgi vererek, siparişinizde değişiklik yapabilirsiniz. Satın almış olduğunuz tüm ürünleri beğenmediğiniz taktirde 3 iş günü içerisinde faturası ve kargo kutusu ile tarafımıza iade etmeniz mümkündür.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.