x
Sepetim
Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır
Kendin Tasarla

Soyut Tablolar

Abstre/Soyut
Soyut Tablolar
Ürün Fiyatı: 25,99 TL
Havale İle:23,39 TL (% 10 İndirimli)
Toplam Tutar:25,99 TL

Kredi Kartına

TaksitAylıkToplam
Tek Çekim 25,99 TL

Ölçü Seçenekleri

Adet
Not :
 
Garanti Bilgisi:Ömür Boyu
Teslimat Bilgisi:2 iş günü içinde kargo edilir.
Tablolar isteğe bağlı özel ebatlarda üretilebilmektedir.  Özel ebat talepleriniz için lütfen bizimle iletişim kurun.
Dikdörtgen Olcu
Ürün Detay Bilgileri

Canvas Tablolar, diğer tablolardan ayıran en belirgin özellik 3cm kalınlığında ve 4cm genişliğinde kurumuş ve fırınlanmış ahşapdan oluşan çerçeveye gerilerek hazırlanmasıdır. Bu özelliğinden dolayı(Kanvas) Canvas Tablolar klasik tabloların aksine çerçevenin kenarları da resimle kaplandığı için tablonun her tarafına bakıldığında tablo deseni görülmekte ve bu özellik tabloya hoş bir hava katmaktadır.

Ayrıca duvarın 3cm üstünde durması ayrı bir şıklık katmaktadır.

Canvas Kumaşlar yapılarında gelen dokulu özelliği ve mat olmalarından dolayı hem orjinal tablo gibi görünüm vermekte hem de lambalardan yansıyan ışığı absorbe ederek, tablolarda ışığın parlamasını engellemekte ve böylece tablonun görüntüsünü korumaktadır.

Canvas Tablonun Baskı Aşamaları:

Ürünlerinizin görselleri yüksek DPI ve çözünürlük kalitesinde olup 10000 üzerinde görsel arşivimizde muhafaza edilmektedir. Kullanılan boyalar su bazlıdır ve solvent içermemektedir. (Solvent içeren boyaların ağır bir kokusu vardır ve içeriğinde yanıcı özellik taşıyan kimyasal maddeler bulunur.) Baskı için kullanılan kumaş (Canvas Kumaşı)çok önemlidir. Çünkü pamuklu canvas kumaşyerine pvc naylonlu canvas kumaş kullanılması durumunda özellikle ışıkta pvc madde ışığı yansıtmakta ve tablonun hoş görüntüsünü bozmaktadır.

Baskı makinelerde Canvas Kumaş üzerine basılan resimler büyük bir titizlikle ahşap kasnağa el emeği ile gerilerek yerleştirilmektedir. Bu aşama Canvas Tablo yapım işleminin en önemli aşamalarındandır. Çünkü kasnağa düzgün yerleştirilmeyen tuval daha sonra tabloda dalgalanmalara neden olmakta ve buda görüntüyü bozmaktadır. Ahşap kasnağa gerilen resim, koruyucu özellikli mat saten vernikle kaplanmaktadır. Vernik kaplamanın amacı tablonun dış etkenlerden koruması, renklerin uzun yıllar
canlı kalması ve solmamasını sağlamaktır.

Ayrıca vernikle kaplanan canvas tablolar her zaman temizlenebilmektedir. Bütün bu işlemlerin ardından teslimata hazır olan Canvas Tablolar, tabloya zarar gelmeyecek şekilde paketlenerek gönderime hazır hale getirilmektedirler.

Garanti ve İade Bilgileri :

Mağazamızdan satın almış olduğunuz tüm ürünler garanti ve iade koşulları tüzüğümüzde ki koşullara göre ömür boyu garantilidir. Ürünlerde karşılaşılacak kullanıcı hataları durumunda ürününüz garanti dışı kalacaktır. Firmamız kullanıcı hatalarından kaynaklanan sorunlar konusunda mümkün olduğu kadar özverili ve anlayışlı davranarak duruma bağlı opsiyonlar sunabilir.

Firmamızdan aldığınız ürünleri beğenmediğiniz taktirde iade formumuzu doldurarak almış olduğunu ürünü teslim aldığınız haliyle 3 iş günü içerisinde iade edebilirsiniz. İadeyi müteakiben ödemeniz iade edilecektir.

Ritmo Canvas

Ritmo Kedisi1999 yılında kurulan firmamız (ritmocanvas) Türkiye'nin ilk canvas tablo mağazaları arasında yer almıştır. Görsel arşivinde binlerce resim ve fotoğraf seçeneğiyle 23 yıldır resim, çerçeve ve canvas (tuval) tablo üzerine baskı yaparak Kadıköy, Akmar Pasajında hizmet vermektedir. Firmamızın 23 yıllık iş birikimi ve deneyimiyle "ritmocanvas.com" sitesi altında online satış mağazamızda birikimlerimiz ve tecrübemizle yayına girmiştir. Ritmo Canvas'ı daha yakından tanımak için Akmar pasajında bulunan mağazamızı ziyaret edebilir keyifli bir ortamda müziklerimizi dinleyerek mağazamızı gezebilirsiniz. Firmamız hakkında daha detaylı bilgi için, "Ritmoyu Tanıyın" sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Müşteri Yorumları ve Referanslarımızı görmek için Referans & Portföy sayfasını ziyaret edin.T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.